Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i veien akkurat ved stopplinje venstre fil

Rapportert i kategorien Hull i vei av Thor-Ole Johannesen 15:38, man. 14 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 2 minutter senere

Det er et dypt hull ca 50*50 som er vanskelig i å se spesielt når det er mørkt og regen og er farilg og ødeleggende for bil å kjøre oppi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Thor-Ole Johannesen 15:53, mandag 11 januar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter