Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Hallstein Andersen 11:05, man. 22 august 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region midt og Namsos 5 minutter senere

Gatelys mangler på store deler av Kattmarkvegen.
Fartshump i Kattmargvegen før avkjøring til Soleievegen er ikke fulgt opp på drifts og vedlikeholdssiden.(Sig i asfalten/vegen på begge sider av fartshumpen bli stadig større.Hull (stort) i asfalten ved Kattmarkvegen 10 ødeleggeer forstillinger på biler som er ukjente med veistandarden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys og hull i asfalten ble fikset dagen etter.Problemet med farshumpen er uforandret.

    Sendt inn av Hallstein Andersen 12:06, man. 19 september 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter