Tilbake til alle rapporter

Påkjørsel og skade på mur ved kryss i mellom FV563 og kommunal veg inn i Stien på Hanevik

Publisert av Marius Johan Raunehaug 09:52, tir. 15 desember 2020

Sendt til Hordaland og Askøy 3 minutter senere

Hjulspor og lakkmerker tyder på at personbil på FV563 har truffet muren ved postkassestativet inn til kommunal veg i Stien, og dyttet steinene ut av stilling, slik at de henger ut i vegen. Kan ramle ut og treffe folk og biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter