Tilbake til alle rapporter

Ingen lys på eller på noen av sidene på broa

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:13, søn. 20 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 1 minutt senere

Ingen lys på eller på siden av brua. Ser ut som en stolpe er kjørt på, på «hovedsiden» av broa.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ikke lys på brua eller på sidene

    Publisert anonymt 15:23, søn. 20 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:34, søndag 17 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:53, søndag 14 februar 2021

  • Ikke skjedd noe

    Publisert anonymt 15:53, søndag 14 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:04, søndag 14 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:22, søndag 11 april 2021

  • Fortsatt ikke skjedd noe

    Publisert anonymt 17:22, søndag 11 april 2021

  • Ikke skjedd noe her. Farlig å gå over uten lys. Biler ser deg ikke før de er oppå brua

    Publisert anonymt 18:20, søndag 11 april 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:24, søndag 9 mai 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:54, søndag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter