Tilbake til alle rapporter

Stolpe nr. 68 virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:21, man. 21 desember 2020

Sendt til Hammerfest og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Lyktestolpe nr. 68 har vært mørk en stund nå, er mørkt ved postkassene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er lys av og til bare.

    Sendt inn av Kjetil Hansen 21:26, man. 21 desember 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 16:19, mandag 18 januar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter