Tilbake til alle rapporter

Manglende fortau

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:12, fre. 25 desember 2020

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Ved Bunnpris butikken på Hundhammer mangler det noen få meter med fortau og en fotgjenger overgang for å få en helhet i det. Og for at fotgjengere skal slippe å gå ute i en sterkt trafikkert gate. Det er butikk og barnehage trafikk på stedet i tillegg til alle boenhetene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:23, fre. 22 januar 2021

  • Det hadde blitt en mye bedre utforming mht trafikksikkerhet for myke trafikanter om det ble laget en mer helhetlig løsning for området.

    Publisert anonymt 20:23, fre. 22 januar 2021

  • Still open, via questionnaire, 21:03, fre. 19 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?