Tilbake til alle rapporter

Dårlig synlig skilting av 50-sone

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 09:33, lør. 26 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 2 minutter senere

Dårlig synlig skilting av 50-sone, skiltet er noe gjemt under/ved gangbrua, og mange ser ut til å ikke se dette skiltet da 90% av alle bilister kjører i 60-100km/t bortover Gomsrudveien mot Myntbrua. Det bør settes opp flere 50-sone skilt bortover strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter