Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i overgang plen / asfalt.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Joachim 11:49, lør. 26 desember 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Dypt hull har oppstått i overgang plen / asfalt utenfor Måkeveien 3. Asfalt ble ødelagt av brøytebil og hullet har blitt større og større med årene. Nå er hullet så stort at det kan skade felg på bil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Ikke fikset ennå.

    Sendt inn av Joachim Hagen 14:00, lør. 23 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?