Tilbake til alle rapporter

Jernstang går rett ut i veien

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 08:17, mandag 4 januar 2021

Sendt til Sør-Varanger 3 minutter senere

Jeg skulle kjøre inn til siden og fikk en jernstang inn i hjulet. Jernstangen var langt inn i kjørefeltet og var tildekket av snø slik at den var umulig å se. Jernstangen stammer fra et gjerde som, i følge huseier, har blitt ødelagt i forbindelse med noe gravearbeid.

Hvem har ansvaret for dette? Og

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tatt til orientering, varslet oppsynsmann

    Sendt inn av Pål Håvard Ravna 13:17, onsdag 6 januar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter