Tilbake til alle rapporter

30x30 og 15 cm dypt hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Thor-Ole Johannesen 11:02, mandag 4 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 3 minutter senere

Det har blitt fikset tidligere, men tydeligvis ikke godt nok !

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:26, mandag 1 februar 2021

  • Samme problem som sist gang det ble tettet etter laaang tid. Blir bare fikset midlertidig hver gang. Det må gjøres ordentlig. Nå er det så stort at det står en markeringsøyle i hullet!!!

    Sendt inn av Thor-Ole Johannesen 11:26, mandag 1 februar 2021

  • Fortsatt ikke fikset!

    Sendt inn av Thor-Ole Johannesen 10:06, onsdag 31 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter