Tilbake til alle rapporter

30x30 og 15 cm dypt hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Thor-Ole Johannesen 11:02, man. 4 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 3 minutter senere

Det har blitt fikset tidligere, men tydeligvis ikke godt nok !

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:26, man. 1 februar 2021

  • Samme problem som sist gang det ble tettet etter laaang tid. Blir bare fikset midlertidig hver gang. Det må gjøres ordentlig. Nå er det så stort at det står en markeringsøyle i hullet!!!

    Sendt inn av Thor-Ole Johannesen 11:26, man. 1 februar 2021

  • Fortsatt ikke fikset!

    Sendt inn av Thor-Ole Johannesen 10:06, ons. 31 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?