Tilbake til alle rapporter

Her burde det bli satt opp et skilt på andre siden også

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Kenneth Leander Dahle 13:03, mandag 4 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 1 minutt senere

Her burde det bli satt opp et skilt på andre siden også, ser dagli folk som kjører på andre siden av midt rabatten, hvorfor? Kanskje fordi de trur det er lov å kjøre på den siden , også burde det skiltet som allerede står her, bli flyttet litt lengre opp så hele buss parkeringen kan brukes, hadde det stått litt lengre opp får man plass til 3 busser her

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter