Tilbake til alle rapporter

Mangler innkjøring forbudt skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Joakim Hagen 18:22, mandag 4 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Molde 3 minutter senere

Innkjøring forbudt skiltet som har vært i forkant av busstoppet har forsvunnet, nå henger kun underskiltet "Gjelder ikke buss" igjen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Joakim Hagen 18:52, mandag 1 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter