Tilbake til alle rapporter

Skilt overkjørt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Anna Oftedal 21:23, mandag 4 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 2 minutter senere

Skilt ved utkjørsel fra barnehage ble nettopp overkjørt av AtB buss som av noen anledning rygget inn på parkering. Noen brøytestikker er og av+hjulspor på plen. Skilt helt nede, bussen snudde og dro videre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Anna Oftedal 21:53, mandag 1 februar 2021, markert som fikset

  • Hei! Takk for melding. AtB ser det som lite sannsynlig at det er deres buss som har kjørt ned skiltet siden deres snuplass er 250m lenger opp. Du har ingen mer dokumentasjon på bussen?

    Sendt inn av Randi Garberg 11:21, mandag 15 februar 2021

  • Hei Randi. Det var en buss 79 fra AtB som var der og rygget over skilt. Var sen opp på snuplassen. Vi var 4 st som såg den rygge inn og over skilt. Var nok buss 79 i rute som gikk fra vikhammeråsen kl 21.0x mandag 4 jan

    Sendt inn av Anna 12:08, mandag 15 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter