Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys/pære

Rapportert i kategorien Gatelys av Espen 19:19, tirsdag 5 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 1 minutt senere

Her mangler det lys fra et gatelys, og sånn har det vært en stund. Det har blitt rapportert her tidligere, men det er tilsynelatende forsvunnet herfra. Denne feilen mørklegger en avkjørsel som krysser et gangfelt, en fotgjengerovergang og deler av sørgående buss-stopp. Det ferdes en del barn i området, og flere som prøver å rekke en buss og som kommer løpende uten å nødvendigvis se seg godt for. Da hadde det vært greit med belysning når både lastebiler og buss i tillegg kommer kjørende godt over fartsgrensen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter