Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Kari 20:12, onsdag 6 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 3 minutter senere

Gatelys fungerer ikke. I hjørnet av gammelbutikken og veien ned til kraflagkaia. Det er veldig mørkt i området. Setter pris på at dette ordnes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:14, torsdag 4 februar 2021

  • Gatelyset er fremdeles ikke fikset, mørkt og trasig i området. Venter, venter...

    Sendt inn av Kari 08:14, torsdag 4 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:51, søndag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter