Tilbake til alle rapporter

Ødelagt skiltstolpe og betong forårsake skade under brøyting

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:33, onsdag 6 januar 2021

Sendt til Hammerfest og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

En skiltstolpe som er skadet har ligget ved innkjøringen til Stormtunet omsorgsbolig i lengre tid.

Nå da snøen kommer kan det være lurt å fjerne den før brøyteskuffa tar den med seg ihjennom gjerdet eller forårsaker andre skader.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter