Tilbake til alle rapporter

Belysning

Rapportert i kategorien Gatelys av lars roer 20:36, fredag 8 januar 2021

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det er 2 stk gatelys som ikke har virket på lang tid.det er veldig smalt og uoversiktelig der og utrygt for gående og syklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er 2 stk gatelys ved balkeveien 91 og 95 som ikke har virket på lange tider.veien der er smal og uoversiktelig .meget utrygt for gående og syklister.

    Sendt inn av lars roer 20:46, fredag 8 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter