Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift, ledningsbunt ikke avisolert

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:46, søn. 10 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Tingvoll 3 minutter senere

Gatelys har vært ute av drift i mange måneder. Vakttelefon på næring, plan, teknisk har fått beskjed. I tillegg henger en ledningsbunt på et avsagd tre på neste lyktestolpe. Denne er ikke avisolert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:19, tor. 11 februar 2021

  • Ingenting skjer her heller.

    Publisert anonymt 23:19, tor. 11 februar 2021

  • Still open, via questionnaire, 23:43, tor. 11 mars 2021

  • Ingenting skjer

    Publisert anonymt 23:43, tor. 11 mars 2021

  • Still open, via questionnaire, 23:58, tor. 8 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?