Tilbake til alle rapporter

Gata vår blir så vidt brøytet- år etter år!

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 19:02, søndag 10 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Etter en hel dag med nysnø brøytes det ikke i gata vår denne gangen heller til tross for at de andre gatene blir prioritert flere ganger daglig. Det er brøytet én gang tidlig i dag, men da kun ei stripe som gjør at det ikke er mulig å bruke veien til bil. Gangveien er heller ikke brøytet! Dette skjer gang på gang, år etter år. Vi brøyter veien for hånd etter mannskap har vært her, sånn skal det ikke være! Prioriter gata vår også!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter