Tilbake til alle rapporter

Det brøytes ikke mellom gangfelt og g/s-veg

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Hans Olav Skogstad 09:50, tirsdag 12 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Nøtterøy 5 minutter senere

Det brøytes ikke mellom G/S-vei og gangfeltet, noe som gjør det vanskelig å bruke gangfeltet, spesielt for barnevogner o.l.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:15, torsdag 11 februar 2021

  • Se tilsvarende sak på gangfeltet øst for dette.

    Sendt inn av Hans Olav Skogstad 15:15, torsdag 11 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter