Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting på g/s-veg mellom kanalbrua og et stykke sydover

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Hans Olav Skogstad 09:53, tirsdag 12 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Nøtterøy 1 minutt senere

På østsiden av veien mangler det brøyting mellom kanalbrua og lysregulert fotgjengerfelt v/Gabriel Christensens gate slutt.

På vestsiden av veien mangler det brøyting mellom kanalbrua og fotgjengerfeltet over Banebakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne saken skal til fylket er meldingen fra Færder kommune. Skjønner ikke hvorfor saken er sendt dit da dette er Tønsberg kommune.

    Sendt inn av Hans Olav Skogstad 13:22, torsdag 14 januar 2021

  • Slik jeg så det, ble det brøytet her ved siste snøfall etter at denne saken ble meldt inn. Det påpekes forresten at fiksgatami sendte saken til Færder kommune, noe som er helt feil mottaker. Dette er for det første Tønsberg kommune, og for det andre er det fylkes som har ansvarlig for brøytingen akkurat her. Vennligst oppdater prosedyrene deres.

    Sendt inn av Hans Olav Skogstad 15:16, torsdag 11 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter