Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting for fotgjengerovergang

Publisert av Jan Borgenvik 14:35, tirsdag 12 januar 2021

Sendt til Eidsvoll og Akershus 5 minutter senere

Flere steder langs FV501 (Trondheimsvegen) på Råholt i Eidsvoll mangler det skilting for fotgjengerovergang. Dette er en vei med stor trafikk, hvor det også ferdes små barn på vei til og fra skole/aktiviteter. Særlig nå på vinteren er det vanskelig for bilister å se disse overgangene, når de ikke er skiltet. Det ligger snø på de hvitmalte stripene på asfalten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter