Tilbake til alle rapporter

Skilting veiarbeid lenge etter avsluttet arbeid

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 06:34, torsdag 14 januar 2021

Sendt til Austevoll og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Det har pågått utvidelse av veien i forbindelse med lysregulering på Selbjørn bro. Arbeid avsluttet før Jul men fremdeles står det skilt om veiarbeid, smalere vei og nedsatt fartsgrense. Det er INGEN som jobber der så hvorfor er det skiltet veiarbeid da ? Blir vanskeli å respektere skilting når dei bare står der til pynt. Veien er no bredere enn opprinneli. Skilt bør fjernes når det ikkje pågår arbeid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter