Tilbake til alle rapporter

Manglende lys skolevei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Liv M Folkestad 08:28, torsdag 14 januar 2021

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Etter lang tid kom endelig lysene på i landåsveien for knappe tre dager siden. Det ble også klagd på brøytingen. Nå er brøytingen bedre, men gatelysene er igjen slukket. Skolevei, vei til treningsområde (Landåshallen og Landåsbanen) og traffikert grunnet eldresenter og hjemmesykepleie sentral tett opp mot skole og treningsområde

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter