Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys ved Broparken i Gomagata

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:20, torsdag 14 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 5 minutter senere

2 gatelys a’2 lamper har vært mørke en stund, ved Broparken. Nr 3507 og 3510

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:34, torsdag 11 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:59, torsdag 11 mars 2021

  • Hei, har snakket med en kar i Kristiansund kommune, de har vært å sjekket, og tatt ned en armatur, og de bestiller nye armaturer, og monterer disse når de ankommer, så da kan det bli lys i Broparken, hvor disse armaturene står, på den siste bropilaren, fra Gamle Nordsundet Bru....

    Publisert anonymt 21:59, torsdag 11 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter