Tilbake til alle rapporter

Utslitt gatenavnskilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 11:42, fredag 15 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 2 minutter senere

Gatenavnskiltet til Jonsokveien, 3023 Drammen har hengt på gjerdet til Jonsokveien 1 i årevis og er helt utslitt. Det bør byttes ut, da det er vanskelig å lese og fører til at mange som skal levere på døra tror at Bergliveien 46 er en del av Jonsokveien, siden Jonsokveien starter i en bakke. Vedlagt er bilder av skiltet, det ene er sakset fra Google Maps Streetview for bedre oversikt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter