Tilbake til alle rapporter

Nesten alle gatelysene i Raveien er mørklagt, det har vært slik siden nyttår.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:08, lørdag 16 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 1 minutt senere

Ungene vegrer seg for å ferdes i mørklagt gate. De må følges til og fra skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:44, søndag 14 februar 2021

  • Kommunen responderte hurtig på dette problemet. Bare noendager etter feilmelding var service personell å så på saken. Det viste seg at det var brudd på en kabel i bakken. Blir fikser når telen har forlatt bakken.

    Publisert anonymt 19:44, søndag 14 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter