Tilbake til alle rapporter

Må skrapes da det er som å kjøre i trikkespor

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Johnny Bekkevold 15:28, søndag 17 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Vegen er sporet når det er sommer og nå når det er vinter er det skikkelig sporet rett og slett trafikkfarlig . det er fra krysset ved Tinberg og til krysset ved kjøstadvegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter