Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av trident@online.no 14:24, mandag 18 januar 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Charlotte Andersensvei på Vinderen er full av hull og dumper. Livsfarlig for alle som sykler og bruker annet kjøretøy.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:52, mandag 15 februar 2021

  • Siden det er vintertid så er det vanskelig å gjøre noe med veien akkurat nå, men jeg har tenkt til å ringe et offentlig kontor om problemet.

    Sendt inn av trident@online.no 16:52, mandag 15 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter