Tilbake til alle rapporter

Noen har fjernet skiltet med stedsnavnet "FLIKKA". Bare stolpen står igjen.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 16:51, mandag 18 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 4 minutter senere

Noen har fjernet skiltet med stedsnavnet "FLIKKA". Bare stolpen står igjen. Bildet er hentet fra Google Map, og viser hvordan det var før skiltet ble fjernet. Håper dere kan sette opp et nytt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:57, mandag 15 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:30, mandag 15 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:04, fredag 30 april 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:42, fredag 28 mai 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:20, fredag 25 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:41, fredag 23 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:52, mandag 23 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:26, onsdag 22 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:54, onsdag 20 oktober 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:22, onsdag 17 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter