Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting på vei opp mot Espira Aarkjær barnehage.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 15:26, tir. 19 januar 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Veien er full av is-sørpe, og fremkommeligheten er dårlig. Farlige situasjoner oppstår i møte med buss og tungtransport, og Espira Aarkjær barnehage ligger innover denne veien, hvilket vil si at mange foreldre og barn ferdes langs veien flere ganger daglig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?