Tilbake til alle rapporter

Stort tre med grener ut og over asfalten gjør kjørebanen svært smal

Rapportert i kategorien Trær av Sean Smith 17:00, tirsdag 19 januar 2021

Sendt til Skedsmo 4 minutter senere

Her er det et stort tre som går over offentlig vei og gjør kjørebanen svært smal så to biler ikke kan møtes. I tillegg kommer det skolebarn gående da det ikke finnes fortau. Dette skaper farlige situasjoner mellom fotgjengere og biler men også biler i motgående retning som ikke har plass til å passere hverandre. Vedlegger bilde som viser situasjonen flere år siden hvor treet IKKE gikk 1 meter ut i veibanen. Men det er nå altså godt over asfalten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:29, onsdag 17 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter