Tilbake til alle rapporter

Er flere gatelys som er mørke skadet av brøyting osv har vert slik i flere år.

Rapportert i kategorien Gatelys av Norodd Støfring 06:46, onsdag 20 januar 2021

Sendt til Jølster og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Mangler gatelys flere plasser i det kommunale byggefelt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Takk for tilbakemelding. Saka er registrert og vi vil sjå på det.

    Publisert anonymt 09:11, onsdag 20 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:53, onsdag 17 februar 2021

  • Er skjedd lite

    Sendt inn av Norodd Støfring 06:53, onsdag 17 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter