Tilbake til alle rapporter

Gatelys sluknet og durer

Rapportert i kategorien Gatelys av Trygve Flathen 13:35, onsdag 20 januar 2021

Sendt til Nedre Eiker og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Lyset er av og det er kraftig durelyd i stolpen. Det er stolpen i innersving i Hagatjernveien, rett over der krysset til Damveien er. Stolpen har mange ledninger i alle retninger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter