Tilbake til alle rapporter

Gatelys slår seg av og på.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:20, torsdag 21 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 5 minutter senere

Øverste gatelys på sykkelstien slå seg av og på hele tiden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:30, fredag 19 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:53, fredag 19 mars 2021

  • Vet ikke, hadde regnet med at det ble fikset.

    Publisert anonymt 15:53, fredag 19 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter