Tilbake til alle rapporter

Ikke strødd

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ann-christin Johannessen 21:28, mandag 25 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 1 minutt senere

Det blir ikke strødd i majabergveien eller på gangveien ned mot riksvei, det er mange skolebarn/skoleungdommer som går i majabergveien og ned gangveien til bussholdeplassen på strand 2 ..min sønn var en av dem som falt og slo ryggen kraftig i mårrest 25.01.21...håper det blir gjort noe snarligst...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter