Tilbake til alle rapporter

Gatelyset virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:48, tir. 26 januar 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Gatelys i Killiveien nest sist før innkjøring til lærer rustens vei virker ikke, det samme er for gatelys nr 2 etter innkjøringen videre inn i Killiveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?