Tilbake til alle rapporter

Kontinuerlig innsig av vann gjør fortauet livsfarlig i kulda. Har vart i årevis.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:19, tirsdag 26 januar 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det renner vann ned på fortauet bestandig. Når det er kuldegrader som nå, blir det rene skøytebanen der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:37, tirsdag 23 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter