Tilbake til alle rapporter

Flere gatelys langs Kongsmarkveien som har vært mørke over lang tid.

Rapportert i kategorien Gatelys av Stein Johnny Olsen 10:03, tirsdag 2 februar 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 1 minutt senere

Flere gatelys har vært mørke over lang tid. Gjelder hele Kongsmarkveien, fra Kongselv og inn dalen til Kongsmarka. I tillegg bør grøfter og stikkrenner (som Hadsel kommune skulle renske opp i fjor) ordnes før våren og snøsmelting.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:38, tirsdag 2 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:54, tirsdag 30 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:37, mandag 3 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter