Tilbake til alle rapporter

Strøing og skraping av gangstier

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Knut Johnsen 13:26, onsdag 3 februar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 3 minutter senere

Jeg sykler til Kongsgårdmoen fra Gamle Gomsrudvei, gangstien er sporete noen steder kan gangstien skrapes slik at underlaget blir bedre å sykle på. Det ville også hjelpe om gangstien ble strødd oftere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:53, søndag 7 mars 2021

  • Fikk respons fra Kongsberg Kommune, men det skjedde ingenting med strøing/brøyting av gangstien

    Sendt inn av Knut Johnsen 09:53, søndag 7 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter