Tilbake til alle rapporter

Slukket gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:41, onsdag 3 februar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord 3 minutter senere

Lyser en sjelden gang, men er stort sett slukket, gjelder flere lys i Båtstangveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:26, fredag 19 mars 2021

  • Nå er gate lyset helt sjokket, de jobber med ny fremføring av strøm, kanskje det hjelper.

    Publisert anonymt 14:26, fredag 19 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:53, lørdag 17 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter