Tilbake til alle rapporter

Trapp aust frå Torggata mot "quality street" er livsfarlig. Ikkje måka, og rekkverk handrekke har ikkje rett gripe tak, sluk krav er.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Gunnar Helgås 19:57, fredag 12 februar 2021

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Med livet som innsats, eg forsøkte forsere trappa frå Torggata mot torget, og mot "quqlity street". Ikkje er trappa brøyta for snø og is, og det stålrekkverk har ikkje rett utforma for gripeevne. Ikkje ein 1000årsstad verdig, og her det er offentlig tydeleg mange som ferdes. Viktig å prioritere rydding før det går på helsa laus for nokon, og sjå om ein kan utforme topp rekkverk slik at det får den funksjon det skal ha.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:18, fredag 12 mars 2021

  • Is og snø er no sjølvsagt smelta vekk, men har ikkje fått tilbake melding og utforminga av rekkverk er som før.

    Sendt inn av Gunnar Helgås 22:18, fredag 12 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter