Tilbake til alle rapporter

Fortau må ryddes!

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Lars 21:07, mandag 15 februar 2021

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Dette er en godt brukt skolevei, for elever i alle aldre. Spesielt for små og mellom trinnet. Nå er fortauene brukt som snø deponi. Nå er det så vidt er plass til 2 biler å møtes. Ikke bra at barna må gå i veibanen. Dette gjelder for øvrig flere gater, så kommunen må prioritere fortau til/fra skoler!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • .

    Sendt inn av torkve@levanger.kommune.no 13:42, fredag 26 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter