Tilbake til alle rapporter

Hull rett ved bomstasjon (tellesløyfe)

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Mateus 18:13, tir. 16 februar 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

De er ødelagt asfalt på tellesløyfe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:12, tir. 16 mars 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Mateus 20:12, tir. 16 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?