Tilbake til alle rapporter

Hull rett ved bomstasjon (tellesløyfe)

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Mateus 18:13, tir. 16 februar 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

De er ødelagt asfalt på tellesløyfe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:12, tir. 16 mars 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Mateus 20:12, tir. 16 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?