Tilbake til alle rapporter

Dårlig brøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 22:31, tir. 16 februar 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Denne veien er en vei som veldig ofte ikke blir brøytet gjennom vinteren, og ofte veldig dårlig. Dette er hoved veien til en skole og en barnehage i enden av skoleåsen. Er mye trafikk der i løpet av en dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?