Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Marius Paulsrud 21:34, ons. 17 februar 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

I en uke nå har det ikke vært gatelys på Skjebstad. Rundveien, skjebstadåsen og Valle. Det er to barnehager i området og barn helt nede i 1 klasse går i mørket til bussen. Her må noe skje snarest

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?