Tilbake til alle rapporter

Plasering av skilt blokerer sikt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:24, torsdag 18 februar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik mindre enn et minutt senere

Dette er en veldig mye brukt overgang for gående og løpende da krysset er en del av flere naturlige gå og løperunder på Vikhammer.

Skiltet er plassert slik at det blokerer sikten for bilister med tanke på fotgjengere som krysser fra gangvei (se bilde). Sikten er også blokert for gående, som må bøye seg ned eller fram for å se kryssende trafikk.

Skiltet burde vært plassert langt fra denne overgangen.

På kveldstid er problemet enda værre, så et gatelys hadde også vært fint.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:19, torsdag 18 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter