Tilbake til alle rapporter

Skilt har falt ned

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av jacob ludvigsen 16:16, tor. 18 februar 2021

Sendt til Narvik og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Ser ut som skiltholderen er knekt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?